Mapa webu   Náhled tisku  

PermaFood.cz

Úvod > 2020 – Sad pro lahodnou budoucnost

Sad pro lahodnou budoucnost

V letošním roce na podzim se chystáme vysadit další keře a stromky starých ovocných i neovocných odrůd na náš hektarový pozemek a vznikající ovocný Sad pro lahodnou budoucnost ( https://www.sazimebudoucnost.cz/akce/Sad-pro-lahodnou-budoucnost )

Loni jsme jich stihli vysadit kolem 30 ks vlastními silami a část i s pomocí přátel ze spolku BuďSob (www.budsob.cz). Pokud nemáte tu možnost sami sázet (nemáte vlastní pozemek) byli bychom rádi za vaší fyzickou pomoc (sledujte akce na https://www.sazimebudoucnost.cz/akce ) nebo nám můžete přispět nějakou dobrovolnou částkou, abychom mohli stromků vysadit co nejvíce. Přispějete tak hlavně přírodě a její biodiverzitě. Po pár letech si budete moci přijet třeba pro část sklizně :) Číslo účtu je 7353750001/5500 a do poznámky napište "Sázíme budoucnost". Moc děkujeme my i naše Krajina!

Novinky

Nejbližší akce knihovny ve Skalách:

2.2. od 18:30
Hraní deskových her
/přijďte si zahrát, přineste i své oblíbené hry/

9.2. od 18:30
Miloš Hobl, přednáška:
Půda - pohled geochemika

10.2. od 10:00
Společné "Semínkování"

16.2. od 18:30
Promítání + diskuze: Zkrocená zahrada
ukázka na www.1url.cz/@zkrocena-zahrada

23.2. od 18:30
Marie Anna Rejšková, přednáška - povídání:
Grafologie - jak odhalit charakter z písma

PS: KAŽDÝ je VÍTÁN ;)

více info

 
 

Akce

Každý pátek od 18:00 minimálně do 21 hod. máme otevřenou Svobodnou miniKnihovnu. A není jen o knihách. Pravidelně se zde dějí besedy, přednášky či promítání. Přijďte na návštěvu.

více info

 
nahoru